Nabídka

Hana Holišová & New Time Orchestra

Unikátní spojení velkého 18-ti členného orchestru se zpěvačkou a herečkou Hanou Holišovou.

Spolupráce se sólistkou Hanou Holišovou se začala naplno realizovat v roce 2017. Hana Holišová je širokému publiku známá zejména z muzikálových představení městského Divadla Brno, pražské muzikálové produkce a také jako vítězka první řady televizní soutěže Tvoje Tvář má známý hlas.

Všechny koncertní programy New Time Orchestra jsou pečlivě dramaturgicky připravovány. Orchestr neplní pouze roli doprovodné kapely, ale prezentuje se rovněž náročnými a atraktivními instrumentálními kompozicemi, ve kterých se realizuje řada sólistů orchestru, kterými jsou zejména:

saxofonisté Marek Kotača, Radek Zapadlo, Radim Hanousek, dále v rytmice pianista Miroslav Veselý, kytarista Jan Navrátil, trumpetista Jan Kozelek a další…

New Time Orchestra nabízí koncertní program pro kulturní domy a divadla v délce 1.5 hod. Repertoár orchestru je rovněž vhodný pro městské slavnosti, firemní večírky i plesy a to v rozsahu do 4 x 45 min.

www.newtimeorchestra.cz www.newtimeorchestra.cz/galerie

Ilona Csáková & band

Ilona Csáková je česká zpěvačka působící na hudební scéně již desítky let. Začátek její kariéry je spojen s kapelou Laura a její tygři, se kterou během pětiletého působení vydala tři alba. V roce 1992 z kapely odešla a vydala se na sólovou dráhu. V současné době koncertuje se svojí sedmičlennou  doprovodnou kapelou. Koncertní program je průřezem jejího repertoáru včetně skladeb z posledního alba Jemně Půl (2020).

Vystoupení v délce 1.5 hod je vhodné pro městské slavnosti, firemní a soukromé večírky i pro klubová/divadelní pódia.

www.csakova.cz

The Big 20

Jedinečné těleso které se striktně specializuje na hudební styly jump – swing & rock’n’roll. Na hudební scéně úspěšně působí již více než 15 let a úzce spolupracuje s brněnskou swingovo-taneční komunitou, jejíž členové produkci orchestru s oblibou vyhledávají, právě kvůli přísné hudební stylizaci 50. a 60 let.

Tato kapela se osvědčí především tam, kde je třeba ostré taneční tempo. Program je vhodný pro městské slavnosti, soukromé i firemní večírky a plesy. To vše v rozsahu do 4 x 45 min.

www.thebig20.cz

Daniel Kyzlink trio & Tamara Dikyová

S poslechovým repertoárem ve stylu swing, funk, fusion.
Soubor pravidelně vystupuje v Brněnském cabaretu Des Peches a je tvořen stálými a alternujícími členy Městského Divadla Brno. Daniel Kyzlink je vedoucí klávesové sekce MDB a současně aranžer a hudební skladatel. Dušan Reichmann působí  také v Prague Philharmonic Orchestra, New Time Orchestra a dalších jazzových uskupeních. David Křetínský je vyhledávaný univerzál, mimo jiné, také člen doprovodné kapely Ilony Csákové. Tamara Dikyová je čerstvou absolventkou JAMU obor muzikálové herectví, je alternující členkou na muzikálové scéně MDB a věnuje se rovněž jazzovému repertoáru.
Program se hodí jak pro městské slavnosti tak pro menší akce ať už firemní či soukromé

Sólisté Městského Divadla Brno & New Time 7

Tento hudební program je postaven na repertoáru sólistů městského divadla Brno. Žánrově spadá nejen do muzikálové oblasti, ale zasahuje rovněž do swingu a popu. Doprovodná kapela je tvořena sólisty brněnského bigbandu New Time Orchestra. Tento program doporučujeme zejména pro eventy typu městských slavností.

Program je připraven především pro příležitosti typu městských slavností v rozsahu do 1.5 hod.