exkluzivně

James Bond Party by New Time Orchestra

Filmová hudba ze série James Bond zpracovaná do big-bandové podoby, to je další VIP program v naší nabídce. New Time Orchestra se sólisty Tomášem Davidem a Tamarou Dikyovou. Atmosféru večera skvěle podkreslí video projekce.

prohlédněte si galerii na www.newtimeorchestra.cz/jamesbond

 

Hana Holišová & New Time Orchestra

Nabízíme exkluzivní hudební spojení zpěvačky a herečky Hany Holišové s brněnským big bandem New Time Orchestra.

Hudební program je koncipován jako mix populárních českých písní 60. a 70. let a vybraného světového repertoáru známých osobností (Aretha Franklin, Zaz, Natalie Cole, Michael Bublé, a dalších) v originálních, progresivních aranžmá. Orchestr neplní pouze roli doprovodné kapely, ale prezentuje se rovněž náročnými a posluchačsky atraktivními instrumentálními kompozicemi, ve kterých je představena řada sólistů.

termíny koncertů Hana Holišová & New Time Orchestra naleznete na www.newtimeorchestra.cz

 

All That Swing – GALA

 

Máme pro vás připraven celovečerní program, který je tvořen unikátní kompilací swingové muziky počínající přísně stylovým provedením hudby 20. – 30. let v podobě 9-ti členného orchestru se zpěváky. Samozřejmě v dobových kostýmech. Program pokračuje přes období 40.-70. let, kdy vznikly nejslavnější swingové hity Franka Sinatry ve velkém, big bandovém, provedení až po nadčasovou a posluchačsky vděčnou hudbu Quincy Jonese, Woody Hermana, Stana Kentona a dalších. Vrcholem večera je pak specialita „Pop in Swing“, v jejímž repertoáru jsou popové a rockové hity 80. let ve velmi progresivních a posluchačsky zajímavých kompozicích. Vše můžeme oživit bohatým doprovodným programem, i tématickou videoprojekcí.

Pokud hledáte opravdu originální VIP program, Vaše volba už je jasná!